Sněhová královna – divadlo ve Zlíně

V úterý 18. prosince jsme se s dětmi potkali přímo ve Zlíně a ten den jsme na Velíkovou vůbec nejeli. Čekalo nás totiž v Městském divadle pohádkové představení Sněhová královna.

Nejdříve jsme se pěšky vydali do Family pointu. Šli jsme přes náměstí, kde jsme žasli nad nově vytvořenými ledovými sochami. Celkem se nám to hodilo, protože se zrovna zabýváme kreslením forem – ledovými vločkami.

V divadle jsme měli rezervovány dvě lóže, měli jsme jeviště jako na dlani.

Po překrásném, místy strašidelném představení nás čekalo překvapení. Jirka má známého, co v divadle pracuje, takže jsme ještě měli možnost podívat se i do zákulisí. Na „šatnu rychlých převleků“, na uličku „žiletku“ vedoucí na jeviště, do pracovny inspicienta, na kulisy, scénu zezadu i na rekvizity za scénou. Dokonce jsme se tam potkali i se samotnou sněhovou královnou…

Pak už se k nám přidala Tinka a my pelášili na oběd. Ten nám přivezl Tom (jeden z tátů) do Aerobik klubu. Parádní bylo, že jsme si ve družině po obědě mohli i zacvičit a zahrát hry v jejich tělocvičně.

Na cestě za rodiči jsme zbytky svačinek nakrmili kačenky v řece Dřevnici… no, bude nač vzpomínat a my už se těšíme na další výlety.

JirkaS.